(044) 206-21-23


Торгова марка Glyco

Інформація


Торгова марка Glyco — найбільший у світі виробник підшипників ковзання, який випускає більше 2 500 найменувань деталей для більш ніж 10 000 модифікацій двигунів. Завдяки комбінації передових технологій та надійності виробів, торгова марка Glyco, заснована в Німеччині в 1897 році, стала лідером галузі з виробництва підшипників ковзання. Запасні частини, що випускаються торговою маркою Glyco, для післяпродажного обслуговування, виробляються відповідно до тих самих технічних умов якості продукції, що й деталі для первинної комплектації. Корпорація Federal-Mogul відома як першовідкривач в галузі розробки передових матеріалів та конструктивних особливостей, які допомагають забезпечити чудові характеристики і надійність двигунів.

Glyco постачає вкладиші та втулки в якості оригінальних комплектуючих на конвеєр більш ніж для 70 виробників автотранспортних засобів і двигунів, а це щорічно більше 10 мільйонів нових автомобільних, морських і стаціонарних двигунів, а також двигунів для сільгосптехніки та будівельної техніки.

Наші підшипники відповідають найжорсткішим вимогам з точки зору строку експлуатації та здатності витримувати навантаження. Висока зносостійкість підшипників Glyco Sputter Bearings® (Glyco-199) означає продовження строку експлуатації вдвічі у порівнянні зі звичайними підшипниками. Glyco G-188 — це перший «інтелектуальний» підшипниковий матеріал – під час припрацювання він м'який, а протягом усього іншого строку експлуатації твердий. Glyco також першою створила матеріали, які абсолютно не містять свинцю, такі як Glyco A370®, і на 100% відповідають вимогам Директиви 2000/53/EC «Про транспортні засоби з відпрацьованим ресурсом» Європейського Союзу, ще задовго до строку її введення в дію у 2011 році.
Асортимент


вкладиші та втулкиfederalmogul.com.ua

Електронний Каталог

КОНТАКТИ

вул. Романа Ратушного, 41

м.Київ, 03041, Україна

Тел.: +38(044)206-21-23

Email: atc@autotrade.kiev.ua